25 lecie COMSAT

Firma Comsat ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży dostawców sprzętu telewizyjnego. Założycielem firmy był Jacek Silski, także inicjator powstania Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej i obecnie prezes zarządu PIRC.

Firma Comsat była liderem rynku TV satelitarnej od 1989 do 2003 r., kiedy to utraciła czołową pozycję, ponieważ nie poddała się pokusie i możliwości piratowania Cyfrowego Polsatu. Firma w swojej historii może poszczycić się sprzedażą na poziomie ponad pół miliona odbiorników. Comsat to od 1992 r. pierwsza polska marka sprzętu satelitarnego, która na masową skalę wprowadziła cyfrowe odbiorniki satelitarne Comsat Polonia.

Zgodnie z duchem czasu oferta firmy została wzbogacona m.in. o sprzęt służący do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Bazując na długoletnim doświadczeniu, firma stawia na ciągle unowocześnianie swoich produktów.
Comsat jest wyłącznym partnerem OEM na Polskę firmy Global Invacom, oferującej dobrej jakości produkty wykorzystywane do tworzenia instalacji optycznych. Dzięki sprawnemu systemowi obsługi klienta oraz rozwiniętej sieci dystrybucji produkty
opatrzone logo Comsat można spotkać we wszystkich miastach w Polsce. Przez cały okres funkcjonowania firma współpracuje z licznymi dystrybutorami oraz sieciami handlowymi. Rozwiązania oraz sprzęt marki Comsat zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. „Złoty Medal MTP” oraz „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów” za najlepsze zdaniem konsumentów produkty, a także „Cyfrowy Super Produkt”.

Z tej okazji zostało odświeżone logo firmy Comsat, które mogą Państwo zobaczyć na stronie głównej .